
Вертикальний дизайнерський радіатор опалення ARTTIDESIGN Livorno 12/1800/816/50 чорний матовий
15 200 ₴
- В наявності
- Код: LV.12.180.81.5.B
- +380 (50) 592-64-40
Модель Livorno 12/1800/816/50
Колір: чорний матовий 9005
Матеріал: холоднокатана сталь.
Розмір: висота – 1800 мм. ширина – 816 мм.
Підключення: нижнє по середені 50 мм
нижне по бокам 816 мм
Потужність: 2500 ват.
Площа: 24 м ².
Гарантія: централізоване опалення 12 місяців, індивідуальне опалення 36 місяців.
Радіатори виготовлені із холоднокатаної сталі. Товщина 1,5мм. Усі радіатори проходять випробування гідростатичним тиском 2,0 МПа. Для фарбування використовують поліефірний порошок. Для внутрішніх стін радіаторів використовується шар високого концентрованого антикорозійного матеріалу. Виробництво знаходиться в Китаї та має європейський сертифікат РЄ, що дозволяє здійснювати постачання до країн Європейського Союзу. Основними покупцями є такі країни, як Англія, Бельгія та Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTTIDESIGN |
| Країна виробник | Китай |
| Теплова потужність | 2500 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск | 12 бар |
| Випробувальний тиск | 20 бар |
| Конструкція радіатора | Трубчаста |
| Спосіб підключення | Нижня |
| Об'єм води в радіаторі | 16 л |
| Колір | Чорний |
| Вага | 39 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Ширина | 816 мм |
| Глибина | 93 мм |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.5 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
| Термоголовка | Ні |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Довжина | 612 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 1926 Вт |
| Кран Мавського | Так |
- Ціна: 15 200 ₴
- Спосіб упаковки: В комплектацію входить: 4 кріплення, заглушка, кран Маєвського.





