
Вертикальний дизайнерський радіатор опалення ARTTIDESIGN Livorno 7/1600/476/50 сірий матовий
8 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: LV.7.160.47.5.G
- +380 (50) 592-64-40
Модель Livorno 7/1600/476/50
Сірий колір матовий 7016
Холоднокатана сталь.
Розмір: висота 1600. ширина 476.
спіднє під'єднання посередині 50 мм
нижне по бокам 476 мм
Потужністю 1330 ватт.
на площу 12 кв
Гарантія: в централізоване опалення 12 місяців, в індивідуальне опалення 36 місяців.
Радіатори виготовлені з холоднокатаної сталі. Товщина 1,5 мм. Усі радіатори проходять випробування гідростатичним тиском 2,0 МПа. Для фарбування використовується поліефірний порошок. Для внутрішніх стінок радіаторів використовується шар високого концентрованого антикорозійного матеріалу. Виробництво розташоване в Китаї та має європейський сертифікат СЕ, що дає змогу здійснювати постачання в країни Європейського Союзу. Основними покупцями є такі країни, як Англія, Бельгія та Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTTIDESIGN |
| Країна виробник | Китай |
| Теплова потужність | 1330 Вт |
| Конструкція радіатора | Трубчаста |
| Спосіб підключення | Нижня |
| Максимальна температура теплоносія | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск | 12 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 6.5 л |
| Колір | Сірий |
| Вага | 19 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1600 мм |
| Глибина | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Спосіб установки | Настінний |
| Довжина | 476 мм |
| Міжшвидкісна відстань | 50 мм |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 1330 Вт |
- Ціна: 8 400 ₴






