
Дизайнерський вертикальний радіатор опалення ARTTIDESIGN Lucca 7/1800/324/50 серый матовый
7 000 ₴
- В наявності
- Код: LC.7.180.32.5.G
+380 (97) 383-15-77
- +380 (50) 592-64-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Модель Lucca 7/1800/324/50
Цвет сірий матовый. 7016
Холоднокатана сталь.
Розмір: висота 1800. ширина 324.
під'єднання нижне
Потужністю 604 ватів.
площа 6 кв.
Гарантія: централізоване опалення 12 місяців, індивідуальне опалення 36 місяців.
Радіатори виготовлені з холоднокатаної сталі. Товщина 1,5 мм. Усі радіатори проходять випробування гідростатичним тиском 2,0 МПа. Для фарбування використовується поліефірний порошок. Для внутрішніх стінок радіаторів використовується шар високого концентрованого антикорозійного матеріалу. Виробництво розташоване в Китаї та має європейський сертифікат СЕ, що дає змогу здійснювати постачання в країни Європейського Союзу. Основними покупцями є такі країни, як Англія, Бельгія та Німеччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTTIDESIGN |
| Країна виробник | Китай |
| Теплова потужність | 604 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск | 12 бар |
| Випробувальний тиск | 20 бар |
| Конструкція радіатора | Трубчаста |
| Спосіб підключення | Нижня |
| Колір | Сірий |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Ширина | 324 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.5 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
| Термоголовка | Ні |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Довжина | 324 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Кран Мавського | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴





