
Дизайнерський вертикальний радіатор опалення ARTIDESIGN Rimini 8/1500/472/50 чорний матовий.
8 800 ₴
- В наявності
- Код: RM.8.150.47.5.B
+380 (97) 383-15-77
- +380 (50) 592-64-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Модель Rimini 8/1500/472/50
Колір чорний матовий 9005
Холодна сталь.
Розмір: висота 1500 ширина 472.
Нижнє з'єднання
Сила 1216 ват.
Радіоатори виготовлені з холоднокатної сталі. Товщина 1,5 мм. Всі радіатори проходять випробування гідростатичного тиску 2,0 МПа. Для фарбування використовують поліефірний порошок. Для внутрішніх стін радіатора використовують шар високої концентрованого антикоррозійного матеріалу. Виробництво знаходиться в Китаї і має європейський сертифікат СЄ, що дозволяє здійснювати поставки в країні Європейського Союзу. Основними покупцями є такі країни, як Англія, Бельгія та Німеччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTTIDESIGN |
| Країна виробник | Китай |
| Теплова потужність | 1216 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск | 12 бар |
| Випробувальний тиск | 20 бар |
| Конструкція радіатора | Трубчаста |
| Спосіб підключення | Нижня |
| Об'єм води в радіаторі | 10.6 л |
| Колір | Чорний |
| Вага | 18.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 472 мм |
| Глибина | 103 мм |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.5 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
| Термоголовка | Ні |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Довжина | 472 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 1216 Вт |
| Кран Мавського | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 800 ₴




